KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17098234

nr 1709 8234

Oidentifierad konstnär. Signerad A Gianni. Olja på pannå, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:40:50

16/6 18:28:32 1      Vinnande bud